TEL: +48 12 630 17 30
MAIL: fronton@fronton.pl
Blog

Kraków – lokale handlowe do wynajęcia

Dlaczego warto przywiązać dużą wagę do wyboru lokalu handlowego? Dziś wyjaśnimy to dokładnie, zwracając uwagę na to, co leży u podstaw efektywnego handlu.

Lokan handlowy - wynajmij lokal w Krakowie

Lokale handlowe – postaw na świadomy wybór

Mówi się, że to reklama jest dźwignią handlu, chociaż tak naprawdę reklama na nic się nie zda, jeśli zajmująca się sprzedażą firma nie zadba właściwie o swój sklep. Jego lokalizacja, wielkość, wygląd, aranżacja – wszystkie te elementy mogą wpłynąć na sukces firmy w nie mniejszym stopniu niż dobrze zorganizowany marketing. Nawet ciekawa i trafna reklama o szerokim zasięgu nie przyniesie efektu, jeśli potencjalny klient nie będzie mógł lub potrafił trafić do sklepu/salonu sprzedaży lub jeśli zniechęci się do oferowanych produktów po pierwszych odwiedzinach. Dlatego dla handlowca wybór lokalu handlowego powinien mieć kluczowe znaczenie. Lokali tego typu jest w Krakowie do wynajęcia wiele – warto więc zapoznać się z dostępnymi ofertami i wybrać tę, która biznesowi przyniesie najwięcej korzyści.

Na jakie kwestie warto zwrócić uwagę, wybierając lokal do wynajęcia pod działalność handlową?

  1. Lokalizacja – mowa nie tylko o dzielnicy miasta, w którym usytuowany będzie sklep czy salon sprzedaży. Ważne są także takie szczegóły jak: możliwość wygodnego dojazdu (zarówno prywatnym samochodem, jak i komunikacją publiczną), łatwość odnalezienia adresu (bliskość głównych ulic, "widoczność" budynku) czy otoczenie budynku (okoliczne budowle, zagospodarowanie terenu w okolicy).

  2. Standard budynku – wybierając lokale handlowe trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę potrzeby klientów, którzy będą go odwiedzali. Budynek musi być właściwie dostosowany do ich potencjalnych oczekiwań. Warto więc zwrócić uwagę na sposób jego wykończenia (co wpływa na wrażenia estetyczne) oraz udogodnienia w postaci miejsc parkingowych, wind itd.

  3. Cena – zwykle jest zależna od dwóch powyższych czynników, choć niektórzy właściciele budynków zawyżają koszty wynajmu. Warto więc zapoznać się z różnymi ofertami cenowymi, porównać je i zorientować się w warunkach krakowskiej branży nieruchomości, aby móc wybrać tę najkorzystniejszą opcję.

FRONTON – lokale do wynajęcia w Krakowie

W pierwszej kolejności zachęcamy do zapoznania się z ofertą FRONTON. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne ceny i różnorodność dostępnych lokali handlowych to nasze największe atuty. Do zaoferowania mamy m.in.:

  • lokale przy ul Kamiennej, w pobliżu centrum Krakowa, w niezwykle dogodnej lokalizacji,

  • lokale przy ul. Magazynowej, przeznaczone głównie dla firm, które chciałyby skorzystać także z opcji magazynowania towarów,

  • lokale w Zabierzowie przy ul. Leśnej, dla handlowców kierujących swoją ofertę do lokalnej społeczności.

Jeśli zainteresowała Cię któraś z powyższych propozycji, skontaktuj się z nami, a chętnie przedstawimy Ci szczegóły. W naszej ofercie znajdziesz także inne opcje wynajmu lub kupna nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu i życzymy świadomych i trafnych wyborów, za którymi podąży sukces Twojej firmy.