TEL: +48 12 630 17 30
MAIL: fronton@fronton.pl

Wynajem lokali użytkowych, biur, lokali handlowych, powierzchni biurowych

Wynajem lokali użytkowych, handlowych oraz powierzchni biurowych i nieruchomości

W ofercie firmy Fronton znajdują się różnorodne lokale przeznaczone pod wynajem oraz na sprzedaż. Skorzystać z nich mogą zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy prowadzący działalność na terenie Krakowa.

Wynajem biur

Pomieszczenia biurowe są niezbędne do tego, by właściwie zorganizować funkcjonowanie firmy niezależnie od branży oraz zakresu jej działalności. Wynajem biur to opcja, którą kierujemy do osób prowadzących dowolną działalność gospodarczą – właścicieli firm, przedsiębiorców, freelancerów. W naszej ofercie znajdują się lokale w biurowcu klasy A usytuowanym w centrum Krakowa przy ul. Kamiennej 21 oraz w biurowcu klasy B przy ul. Magazynowej 5a w Krakowie. Wszystkie biura do wynajęcia dostępne w naszej ofercie są komfortowo wykończone.

 

Wynajem lokali użytkowych

Mamy także ciekawą propozycję dla osób poszukujących atrakcyjnie usytuowanego lokalu pod działalność usługową. Fronton prowadzi wynajem lokali użytkowych w centrum miasta przy ul. Kamiennej 19b oraz w Zabierzowie przy ul. Leśnej 2a. Do dyspozycji najemców są także piękne, wyposażone mieszkania przy ul. Fredry 4e,f.

 

Wynajem lokali handlowych

W naszej ofercie znaleźć można też różnorodne lokale przeznaczone pod działalność handlową. Oferujemy nie tylko wynajem samodzielnych lokali handlowych, ale także możliwość skorzystania z przestrzeni magazynowej, dzięki której możliwości firmy znacznie się poszerzają. Zachęcamy do zapoznania się z lokalami położonymi przy ul. Magazynowej w Krakowie, a także w centrum miasta przy ul. Kamiennej 19b oraz w Zabierzowie przy ul. Leśnej 2a.

 

Sprzedaż lokali użytkowych

Fronton zajmuje się również sprzedażą lokali użytkowych o różnym przeznaczeniu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby i podmioty zainteresowane kupnem wyżej wymienionych

POWIERZCHNIA
< 25m2 25m2 - 50m2 50m2 - 75m2 > 75m2
TYP
Mieszkanie Biuro Lokal użytkowy Hala produkcyjna
Lokalizacja Powierzchnia Typ lokalu
Zabierzów, ul. Leśna 2A 153m2 Lokal użytkowy
Kraków, ul. Kamienna 19B/L3 51.31m2 Lokal użytkowy
Kraków, ul. Kamienna 19B/L7 69.16m2 Lokal użytkowy
Kraków, ul. Magazynowa 5A 16.50m2 Biuro
Kraków, ul. Magazynowa 3C 25,00m2 Biuro
Kraków, ul. Magazynowa 5A 13.53m2 Biuro