TEL: +48 12 630 17 30
MAIL: fronton@fronton.pl

Apartamenty Waleczna

Jakie są największe zalety osiedla Apartamenty Waleczna w Krakowie? Z pewnością należą do nich: dobra lokalizacja, wysoki standard wykończenia oraz ciekawie rozwiązany i bogato zazieleniony teren wokół inwestycji. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to miejsce, w którym komfortowo i wygodnie się żyje.

Apartamenty Waleczna - nowe mieszkania w zabudowie szeregowej

W zabudowie szeregowej, w której skład wchodzą cztery budynki, zaprojektowano osiem nowych mieszkań z funkcjonalnym rozkładem. Każde z nich składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech pokoi (sypialnie), łazienki oraz WC. Dodatkowym plusem mieszkań są przestronne balkony. W każdym z czterech trzykondygnacyjnych budynków zaprojektowano po dwa lokale mieszkalne zlokalizowane wg zasady: jedno mieszkanie na piętrze, drugie na poddaszu. Dostępne metraże apartamentów to 70 m2 i 74 m2. Mieszkania są jasne, przestronne i łatwe do zaaranżowania. Na parterze zlokalizowane są natomiast przypisane do lokali garaże oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Bronowice Wielkie, przy ul. Walecznej w Krakowie. Zaletą tego położenia jest bliskość infrastruktury miejskiej i korzystna komunikacja. W pobliżu znajdują się m.in.: Galeria Bronowice, Makro, Ikea, Castorama oraz droga wylotowa na Olkusz, na obwodnicę i autostradę A4. To spokojna okolica z doskonałą komunikacją z centrum jak i poza miasto (lotnisko, autostrada). Nowe mieszkania na Walecznej to oferta kierowana do osób, które poszukują wygody i estetyki, wysokiego standardu oraz atrakcyjnej lokalizacji.

Kraków – nowe mieszkania to strzał w dziesiątkę

Każdy, kto chce dokonać zakupu mieszkania w Krakowie, powinien zainteresować się rozwijającymi się dzielnicami miasta i realizowanymi tam inwestycjami mieszkaniowymi. Apartamenty Waleczna z pewnością zasługują na uwagę, ponieważ prezentują wyjątkowo wysoki standard i oferują znacznie więcej niż zdecydowana większość pozostałych propozycji krakowskich deweloperów. Inwestycja w nowe mieszkania to najlepszy możliwy wybór, ponieważ gwarantują wysoki standard, nowoczesność, wygodę oraz funkcjonalność. Nie zapominajmy też o estetyce, do której w przypadku prezentowanych apartamentów przywiązano szczególną wagę.

Serdecznie zapraszamy zapoznania się ze szczegółową ofertą nowych mieszkań oferowanych przy ul. Walecznej w Krakowie. Mamy nadzieję, że spełnią one wszystkie Państwa oczekiwania i pomogą rozpocząć nowy etap w życiu. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.