TEL: +48 12 630 17 30
MAIL: fronton@fronton.pl

Mieszkania na nowych osiedlach

Mieszkania na nowych osiedlach - sprzedaż

INWESTYCJA
Panorama Krakowska, ul. Fredry 4 Osiedle Sosnowiecka etap II Osiedle Sosnowiecka etap I Apartamenty Waleczna Kamienna 19B
POWIERZCHNIA
< 25m2 25m2 - 50m2 50m2 - 75m2 > 75m2
PIĘTRO
0 1 2 3 4 5 6
LICZBA POKOI
1 2 3 4 5

Sprzedaż mieszkań

W ramach naszej działalności prowadzimy sprzedaż mieszkań w Krakowie. W ofercie, którą prezentujemy, znajdą Państwo komfortowe nowe mieszkania wybudowane i wykończone w wysokim standardzie, z przestrzennymi balkonami oraz o wygodnym, nowoczesnym układzie i zróżnicowanym metrażu. Wszystkie lokale znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach, co jest niewątpliwie ich dużym atutem. Więcej na ten temat piszemy poniżej.

Dlaczego warto wybrać jedną z naszych propozycji? Za zakupem oferowanych przez nas mieszkań przemawiają następujące argumenty:

  • Wszystkie realizowane przez nas inwestycje zlokalizowane są w atrakcyjnym otoczeniu. Wybierając teren pod budowę nowych mieszkań, bierzemy pod uwagę potrzeby i oczekiwania osób potencjalnie zainteresowanych kupnem. Dbamy o to, by przyszli mieszkańcy naszych osiedli mieli zarówno nieskrępowany dostęp do najważniejszych usług i aktywności, jak i możliwość wypoczynku i spędzania czasu na łonie natury. Lokalizacje, które wybieramy, łączą oba te atuty.

  • Mieszkania, które oferujemy, reprezentują najnowsze standardy w budownictwie. Lokale są przestrzenne,jasne i ciepłe, a ich komfortowy układ sprawia, że łatwo jest je samodzielnie je urządzić zgodnie ze swoją wizją i dostosować do własnych potrzeb i upodobań. Zakupione u nas mieszkania na życzenie klientów mogą też zostać zaaranżowane przez naszego profesjonalnego dekoratora wnętrz.

  • Nasze inwestycje charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem, dzięki czemu spełniają nie tylko praktyczne, ale także i estetyczne potrzeby mieszkańców. To nowoczesna architektura w połączeniu z subtelnym nawiązaniem do klasyki budownictwa jednorodzinnego. Eleganckie wykończenie oraz starannie dobrana kolorystyka sprawiają, że budynki prezentują się gustownie, a całe osiedle tworzy spójną, atrakcyjną wizualnie całość.

Nowe osiedla w Krakowie

Oferowane przez nas mieszkania na sprzedaż znajdują się w dogodnych lokalizacjach na Osiedlu Sosnowiecka - Bronowice Wielkie, Panorama Krakowska – Łagiewniki oraz przy ul. Walecznej. Są to dzielnice dobrze skomunikowane i rozwinięte pod względem infrastruktury miejskiej, a jednocześnie znacznie bardziej ciche i kameralne niż centrum miasta. Zadbaliśmy o to, by mieszkańcy mieli do dyspozycji dobrze zorganizowaną, zazielenioną przestrzeń wspólną, która cieszy oczy każdego dnia i daje różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu. Wprowadzenie się na nowe osiedla staje się dzięki temu bardzo atrakcyjną opcją, z której chętnie korzystają zarówno osoby zamieszkujące dotychczas Kraków, jak i ci, którzy dopiero niedawno postanowili przeprowadzić się do tego miasta i wiążą z nim duże nadzieje. Inwestycja w jedno z oferowanych przez nas mieszkań z pewnością jest trafną decyzją, pozwalającą rozpocząć zupełnie nowy etap w życiu od odważnego, ale jednocześnie pewnego kroku - przeprowadzki do zachęcającego i obiecującego miejsca. Wszystkich zainteresowanych postawieniem takiego właśnie kroku z naszą pomocą serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Inwestycje Powierzchnia Wartość brutto Ilość pokoi Typ lokalu
Apartamenty Waleczna , budynek B3 74,29m2 512 601,- 4 mieszkanie
Apartamenty Waleczna , budynek B4 74,15m2 511 635,- 4 mieszkanie