TEL: +48 12 630 17 30
MAIL: fronton@fronton.pl

O nas

Fronton

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON Sp. z o.o. jest firmą budowlano-remontową powstałą w 1989 roku. Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych - od chwili zakupu gruntu, poprzez budowę, aż do chwili, w której nowe mieszkania zostają przekazane lokatorom.

Sprzedajemy mieszkania oraz lokale usługowe w różnych częściach miasta. W naszej ofercie znajdują się lokale na nowych osiedlach w Krakowie. Prócz sprzedaży nowych mieszkań oraz lokali oferujemy również możliwość ich wynajmu.

Fronton - Sprzedaż mieszkań i lokali usługowych
Fronton - Sprzedaż mieszkań i lokali usługowych

Nasza kadra

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską oraz fachowców we wszystkich specjalnościach, o solidnym przygotowaniu zawodowym od budownictwa do spraw ekonomiczno-prawnych. Posiadając odpowiednio duży i przygotowany zespół profesjonalistów, sprzęt budowlany oraz transport FRONTON Sp. z o.o. gwarantujemy szybką i solidną realizację robót.

Dom kredytowy Notus S.A.

  Doradca kredytowy Jolanta Ochal obsługuje naszych Klientów od ponad 12 lat ! 

Skorzystanie z usług naszego doradcy jest całkowicie bezpłatne! To żelazna zasada!

Nasz doradca ma wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wie na co należy zwrócić uwagę, jakie dokumenty przygotować, pomoże w ich wypełnieniu. Dzięki indywidualnej opiece naszego doradcy, szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami Swojego mieszkania!

Fronton - Sprzedaż mieszkań i lokali usługowych

Partnerzy