TEL: +48 12 630 17 30
MAIL: fronton@fronton.pl

Osiedle Sosnowiecka

Mieszkanie - Osiedle Sosnowiecka
Mieszkanie - Osiedle Sosnowiecka
Mieszkanie - Osiedle Sosnowiecka
Mieszkanie - Osiedle Sosnowiecka
Mieszkanie - Osiedle Sosnowiecka
Mieszkanie - Osiedle Sosnowiecka
Mieszkanie - Osiedle Sosnowiecka
Mieszkanie - Osiedle Sosnowiecka
Mieszkanie - Osiedle Sosnowiecka
Mieszkanie - Osiedle Sosnowiecka
Mieszkanie - Osiedle Sosnowiecka

Osiedle Sosnowiecka to kameralne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w cenionej od lat krakowskiej dzielnicy Bronowice Wielkie, w pobliżu nowo otwartego węzła komunikacyjnego Rondo Ofiar Katynia. Osiedle powstało w odpowiedzi na panujące w ostatnich latach trendy urbanizacyjne, przejawiające się między innymi w tym, że Kraków w szybkim tempie rozbudowuje się na północ. Infrastruktura miejska i komunikacyjna tej części miasta stale się rozwija, stwarzając przyszłym mieszkańcom coraz bardziej atrakcyjne warunki zachęcające do zakupu nowego mieszkania na Sosnowieckiej.

Osiedle Sosnowiecka – nowe osiedle dla wymagających

Architekturę prezentowanego Osiedla Sosnowiecka charakteryzuje prosta, elegancka forma z zastosowaniem nowoczesnych detali. Jasne płaszczyzny elewacji uzupełnia drewniane wykończenie, które idealnie współgra z otoczeniem. Przestrzeń wokół zabudowań jest atrakcyjnie zagospodarowana, a organizacja osiedla oraz jego wyszukana, nowoczesna stylistyka sprawiają, że mieszkanie tutaj to nie tylko komfort i przyjemność, ale niewątpliwie także prestiż.

Do zaproponowania Państwu mamy nowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 33,16 m2 do 71,80 m2 z przestronnymi balkonami i przeszkleniami, dzięki którym wnętrzom dostarczane są wrażenia ciepła i przestrzeni. Lokale zaprojektowane są w nowoczesnym stylu i mają wygodny układ, co stwarza ogromne możliwości aranżacji i gwarantuje wysoki komfort mieszkania. Niedużej wielkości budynki wielorodzinne dają natomiast poczucie prywatności, a całemu osiedlu nadają kameralny, dyskretny klimat.

Osiedle Sosnowiecka to miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu osobom, które:

  • szukają miejsca eleganckiego, zaprojektowanego z wyczuciem i subtelnie nawiązującego zarówno do tradycyjnej, jaki nowoczesnej architektury,

  • chcą zamieszkać w komfortowym, przestrzennym mieszkaniu, które niezwykle łatwo jest zaaranżować na własne potrzeby,

  • cenią sobie spokój i kameralny klimat, które są domeną zarówno prezentowanego osiedla, jak i całej dzielnicy Bronowice.

Bronowice – spotkanie tradycji z nowoczesnością

Spośród rozwijających się dzielnic Krakowa to właśnie Bronowice cieszą się obecnie największym zainteresowaniem. Deweloperzy stosunkowo niedawno dostrzegli potencjał w tej części miasta i w konsekwencji powstają tu zupełnie nowe osiedla, które zachwycają nowoczesnością i funkcjonalnością, a jednocześnie współgrają z dotychczasową okoliczną architekturą. To wszystko sprawiło, że dzielnica ta nie straciła nic ze swojego kameralnego, spokojnego klimatu, mimo że zawitała tu nowoczesność w postaci nowego budownictwa, rozrywek, usług czy handlu. Mieszkanie w tej części miasta jest obecnie bardzo atrakcyjną opcją.

Nowe osiedle – nowy etap w życiu

Mieszkańcy Krakowa, a także osoby spoza miasta, które chciałyby rozpocząć zupełnie nowy etap w swoim życiu, powinny rozważyć zakup mieszkania na nowym osiedlu. Taka inwestycja sprzyja zmianom na lepsze. Pozwala urządzić się od samego początku w nowym, dopiero co oddanym do użytku miejscu, które zachwyca swoją estetyką i świeżością. Wszyscy inni mieszkańcy będą w podobnej sytuacji, co pozwoli na szybkie nawiązanie relacji sąsiedzkich i łatwe zbudowanie zgranej lokalnej społeczności.

Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami mieszkań na Osiedlu Sosnowiecka. Mamy nadzieję, że projekt, który przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy z myślą o Państwa potrzebach, przypadnie Państwu do gustu i że już wkrótce osiedle zapełni się mieszkańcami. Zapraszamy do przeglądania zdjęć i wizualizacji, a także do osobistego kontaktu z naszym biurem – chętnie przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące poszczególnych mieszkań oraz całego osiedla.

ZOBACZ STRONĘ INWESTYCJI