TEL: +48 12 630 17 30
MAIL: fronton@fronton.pl

Wynajem lokali użytkowych, biur, lokali handlowych, powierzchni biurowych

Wynajem lokali użytkowych, handlowych oraz powierzchni biurowych i nieruchomości

W ofercie firmy Fronton znajdują się różnorodne lokale przeznaczone pod wynajem. Skorzystać z nich mogą zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy prowadzący działalność na terenie Krakowa. Oferujemy atrakcyjne warunki najmu i najlepsze lokalizacje w mieście.

Wynajem biur

Dobrze dobrane i odpowiednio wyposażone pomieszczenia biurowe są niezbędne do tego, by właściwie zorganizować funkcjonowanie firmy - niezależnie od branży oraz zakresu jej działalności. Wynajem biur to opcja, którą kierujemy do osób prowadzących dowolną działalność gospodarczą – właścicieli firm, przedsiębiorców, freelancerów, usługodawców. W naszej ofercie znaleźć można wiele interesujących propozycji. Do zaoferowania mamy między innymi lokale w biurowcu klasy A usytuowanym w centrum Krakowa przy ul. Kamiennej 21 oraz pomieszczenia w biurowcu klasy B przy ul. Magazynowej 5a w Krakowie. Wszystkie biura do wynajęcia dostępne w naszej ofercie są komfortowo wykończone, a budynki, w których są usytuowane, posiadają zarówno podstawowe wyposażenie, jak i wiele dodatkowych udogodnień, dzięki którym mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój i powodzenie firmy.

Wynajem lokali użytkowych

Mamy także ciekawą propozycję dla osób poszukujących atrakcyjnie usytuowanego lokalu pod działalność usługową. Fronton prowadzi wynajem lokali użytkowych w centrum miasta przy ul. Kamiennej 19b oraz w Zabierzowie przy ul. Leśnej 2a. Do dyspozycji najemców są także piękne, wyposażone mieszkania przy ul. Fredry 4 e,f, które można zaaranżować na wiele sposobów. Do ich atutów z pewnością należy doskonała lokalizacja dająca najemcom wiele możliwości. Wynajem odbywa się na atrakcyjnych warunkach, które dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klientów.

Wynajem lokali handlowych

W naszej ofercie znaleźć można też różnorodne lokale przeznaczone pod działalność handlową, które zaspokoją potrzeby przedstawicieli wielu branż. Oferujemy nie tylko wynajem samodzielnych lokali handlowych, ale także możliwość skorzystania z przestrzeni magazynowej, dzięki której możliwości firm znacznie się poszerzają. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami położonymi:

  • przy ul. Magazynowej w Krakowie,

  • w centrum miasta przy ul. Kamiennej 19b,

  • w Zabierzowie przy ul. Leśnej 2a.

Lokale te mogą służyć zarówno lokalnej działalności handlowej, jak i sprzedaży na dużą skalę, a dostępna przestrzeń magazynowa daje możliwość bezpiecznego przechowywania towarów w pobliżu miejsca ich sprzedaży.

Poznaj naszą ofertę dzięki informacjom zamieszczonym na naszej stronie bądź skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Zapraszamy do współpracy!

POWIERZCHNIA
< 25m2 25m2 - 50m2 50m2 - 75m2 > 75m2
TYP
Mieszkanie Biuro Lokal użytkowy Hala produkcyjna
Lokalizacja Powierzchnia Typ lokalu
Zabierzów, ul. Leśna 2A 153m2 Lokal użytkowy
Kraków, ul. Kamienna 19B/L3 51.31m2 Lokal użytkowy
Kraków, ul. Kamienna 19B/L7 69.16m2 Lokal użytkowy
Kraków, Kamienna 21 127,33m2 Biuro
Kraków, ul. Kamienna 19B/L1 68,64m2 Lokal użytkowy