TEL: +48 12 630 17 30
MAIL: fronton@fronton.pl

Wynajem mieszkań

LOKALIZACJA
Panorama Krakowska, ul. Fredry 4 Osiedle Sosnowiecka etap II Osiedle Sosnowiecka etap I Apartamenty Waleczna Kamienna 19B
POWIERZCHNIA
< 25m2 25m2 - 50m2 50m2 - 75m2 > 75m2
PIĘTRO
0 1 2 3 4 5 6
LICZBA POKOI
1 2 3 4 5
ANEKS
Nie Tak

Firma Fronton oferuje wynajem wybudowanych przez siebie mieszkań. Prezentowane lokale są w pełni wykończone i wyposażone, więc można wprowadzić się do nich właściwie z dnia na dzień, tuż po zawarciu umowy. Ich wygodny, nowoczesny układ pozwolił nam atrakcyjnie je zaaranżować, dostosowując je do potrzeb przyszłych lokatorów. Lokale są nie tylko elegancko umeblowane, ale znajdują się w nich także podstawowe sprzęty AGD i RTV oraz niezbędne w codziennym życiu akcesoria. Duży metraż, przestronne, jasne pomieszczenia oraz staranność wykończenia sprawiają, że zamieszkać tutaj to prawdziwa przyjemność. O najwyższą jakość zadbaliśmy już na etapie budowy, po czym dopracowaliśmy każdy detal związany z aranżacją i wyposażeniem, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania przyszłych najemców. Postawiliśmy na użyteczność, estetykę i nowoczesność.

Wynajmij mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji

Nasze propozycje są zachęcające nie tylko ze względu na wysoki standard mieszkań, ale także na ich wygodne usytuowanie na mapie Krakowa. Proponujemy doskonałe lokalizacje, w sąsiedztwie węzłów komunikacyjnych oraz w bliskiej odległości centrów handlowych, a jednocześnie w okolicach, w których panuje spokój i kameralna atmosfera. Umowa najmu zawierana jest na okres maksymalnie jednego roku, istnieje jednak możliwość jej przedłużenia. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych wynajmem mieszkań w Krakowie. Chętnie przedstawimy szczegóły i oprowadzimy po mieszkaniu. Lista dostępnych aktualnie propozycji wraz z cenami wynajmu widoczna jest poniżej. Zapraszamy!


Lokalizacja Powierzchnia Ilość pokoi Aneks
Kamienna 19B m. 77 78.99m2 4 Tak
Panorama Krakowska, ul. Fredry 4 , budynek E, m. 72 57,92m2 3 Tak